Ibolya Szabo-  Consilier Economic 
office@ccicj.ro, tel: 0364- 730980; fax: 0364- 730991, Etaj II, camera 211

Elisabeta Dumitrescu – Consilier afaceri europene

international@ccicj.ro, elisabeta.dumitrescu@ccicj.ro, tel.: 0364 – 730 986
Etaj II, camera 210

Mihai Paian- Sef Departament Consultanta, Membri, Arhiva electronica
mihai.paian@ccicj.ro; tel: 0364 – 730 983; et. 2, cam. 202

Beatrix Cociuba – Consilier Juridic
beatrix.cociuba@ccicj.ro; tel: 0364 – 730 982, et. 2, cam. 202

Elena Rus – Dactilograf
elena.rus@ccicj.ro tel: 0364 – 730 983, et. 2, cam. 202

Etaj II, camera 202

Paula Vaida – Sef Birou Comunicare si Protocol & Departament Relatii Internationale
paula.vaida@ccicj.ro, tel: 0364-730985

Lucia RevnicPsiholog in Psihologia muncii si organizationala
lucia.revnic@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 984

Amelia Dragan- Consilier Juridic
amelia.dragan@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 984

Etaj II, camera 207

Juhasz Sanda, Director Economic & Executiv
sanda.juhasz@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 987

Reut Aurelia- Specialist Resurse Umane
aurelia.reut@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 987

Etaj II, camera 205

Bogdan Georgescu – Sef Oficiu Juridic & Secretar General Camera 
bogdan.georgescu@ccicj.ro, tel: 0364 – 730988, int. 302

Meda Tibrea – Consilier Juridic
meda.tibrea@ccicj.ro, tel: 0360 – 730988, int. 303

Etaj II,  camera 209

Amelia Dragan- Consilier Juridic
amelia.dragan@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 984

Etaj II, camera 207

Aurelia Reut, Specialist Resurse Umane
aurelia.reut@ccicj.ro, 0364 – 730 989

Etaj II, camera 205

 – Mihai Paian
mihai.paian@ccicj.ro; tel: 0364 – 730 983; et. 2, cam. 202

Etaj II, cam 202

Bogdan Georgescu – Asistent Arbitral
bogdan.georgescu@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 988, int. 302

Meda Tibrea – Asistent Arbitral
meda.tibrea@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 988, int. 303

Etaj II, camera 209

Formular Contact

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.