Ibolya Szabo- Consilier economic in economie generala
office@ccicj.ro, tel: 0364- 730980; fax: 0364- 730981

 

Elisabeta Dumitrescu Consilier afaceri europene

international@ccicj.ro, elisabeta.dumitrescu@ccicj.ro, tel.: 0364 – 730 986
Etaj II, camera 210

Paula Vaida – Sef Birou Comunicare si Protocol & Departament Relatii Internationale
paula.vaida@ccicj.ro, tel: 0364-730985

Lucia RevnicPsiholog in psihologia muncii si organizationala
lucia.revnic@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 984

Dragan Amelia – Consilier Juridic

amelia.dragan@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 984

Etaj II, camera 207

Bogdan Georgescu – Secretar Camera 

bogdan.georgescu@ccicj.ro, tel: 0364 – 730988, int. 302

Meda Tibrea – consilier juridic
meda.tibrea@ccicj.ro, tel: 0360 – 730988, int. 303

Etaj II,  camera 209

Mihai Paian, Sef Departament Consultanta, Membrii, Arhiva Electronica
mihai.paian@ccicj.ro; tel: 0364 – 730 983; et. 2, cam. 202

Beatrix Cociuba – Consilier juridic
beatrix.cociuba@ccicj.ro; tel: 0364 – 730 982, et. 2, cam. 202

 

Elena Rus – Dactilograf
elena.rus@ccicj.ro tel: 0364 – 730 983, et. 2, cam. 202

Etaj II, camera 202

Popa GeorgianaConsilier juridic

georgiana@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 983, et. 2, cam. 202

et. 2, cam 202

Amelia Dragan- Consilier juridic

amelia.dragan@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 984

Etaj II, camera 207

Juhasz Sanda-  Director Economic & Executiv
sanda.juhasz@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 987

Reut Aurelia-  Specialist Resurse Umane
aurelia.reut@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 987

Etaj II, camera 205

Aurelia Reut, specialist Resurse Umane
aurelia.reut@ccicj.ro, 0364 – 730 989

Etaj II, camera 205

Bogdan Georgescu – Asistent arbitral
bogdan.georgescu@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 988, int. 302

Meda Tibrea – Asistent arbitral
meda.tibrea@ccicj.ro, tel: 0364 – 730 988, int. 303

Etaj II, camera 209